352
post-template-default,single,single-post,postid-352,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Yeni Fabrikamız Hizmette

Yeni Fabrikamız Hizmete Girmiştir Asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinde en iyi teknolojilerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
amadatech asansör fabrikası

Yeni Fabrikamız Hizmette

Yeni Fabrikamızda Her Tip Model ve Kapasitede Asansör İmalatı.

Özgün tasarımlarımızda yaşayan işlevsel, çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyoruz. Cesur ve farklı fikirlerimizi ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelerine dönüştürüyoruz.

AmadaTECH  asansör  olarak çağdaş bir vizyon ile konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine kadar sunduğumuz hizmetlerimizdeki farklılık, pozitif bakış açımız ve enerjimizle birleştiriyoruz.

Yeni Fabrikamız, Yeni adresimiz Asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinde en iyi teknolojilerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yeni Fabrikamız Hizmete Girmiştir.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve teknik destek bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir. + 50 ülkeye ihracat yapan firmamız yemek asansörü, servis asansörü, villa asansörü, engelli asansörü kuyu dipsiz asansör sistemleri, bina dışından asansör imalatı yapan firmamız, bunlara ilaveten asansör kabin, süspansiyon, kargas, mekanik sistemler imalatı yapmakta ve paket asansör konusunda çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve pazarlama personeli  ile müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

 

3 Comments
 • Ethan Larson
  Cevapla

  This is magnificent work!

  31 Mart 2015at12:37
  • Paul Burton
   Cevapla

   I’m in! I admire the colors.

   31 Mart 2015at12:38
 • Kathy Parker
  Cevapla

  It’s radiant not just gorgeous.

  31 Mart 2015at12:39

Post a Comment

Don`t copy text!