5644
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5644,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Küçük Yük Asansörü

Küçük Yük Asansörü, AmadaTECH özel konfigürasyon serisi servis asansörlerimiz 50 metreye veya 15 durağa kadar seyahat edebilir. Tamburlu ve Karşı Ağırlıklı sistem, Tek giriş, Çift Giriş ve Çapraz Giriş seçenekleri vardır. 150kg ve 250kg kapasitelere sahiptir.

Küçük Yük Asansörü

Servis asansörü kurulumunda gerekli olan Çelik Konstrüksiyon fiyat teklifimize dahil olarak verilmektedir. Servis asansörü fiyatları, pazarlama departmanımız tarafından mail olarak iletilmektedir.

Servis asansör ürünlerimiz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Projenizde yer alan servis asansörü teknik ekibimiz yerinde keşif yaparak en uygun yerin belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Mimari destek olarak servis asansörü dwg ve proje tarafımızdan hazırlanmaktadır.

AmadaTECH özel konfigürasyon serisi servis asansörlerimiz 50 metreye veya 15 durağa kadar seyahat edebilir. Tamburlu ve Karşı Ağırlıklı sistem, Tek giriş, Çift Giriş ve Çapraz Giriş seçenekleri vardır. 150kg ve 250kg kapasitelere sahiptir.

AmadaTECH monşarj asansörde dünyanın en çok stok bulunduran ve imalatı yapan firmasıdır. Bu sayede ürünler stoklarımızda her zaman sevk edilmeye hazırdır. Özel ölçülerde teslim süresi 1 haftadır. Montaj süremiz maksimum 2 gün

Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir. Satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. AmadaTECH Markası dışında başka asansörlere bakım-servis hizmeti vermemekteyiz.

Servis Asansör Modelleri

manuel kapılı servis asansörü, monşarj yemek asansörü

Manuel kapılı servis asansörlerinde; 15 cm kuyu dibine ihtiyaç vardır.Bu model servis asansöründe kapılar zemin ile aynı seviyededir. Manuel kapılı servis asansörlerinde servis aracı yüklemek için zemin hizasında kapıya ihtiyaç vardır.

Kullanım Alanı

Yemekhane, Çamaşırhane,  Fabrika,  Yat ve Gemi, Kuyumcu, Market

giyotin kapılı servis asansörü

Giyotin kapılı yemek asansörü; kuyu dibine ihtiyaç yoktur. Giyotin kapılar tezgah ve bel hizasında olup, 80, 90 cm yükseklikte monte edilir. Giyotin kapılı servis asansörleri kullanıcıların zorlanmadan hafif yükleri yüklemesi için kullanılır.

Kullanım Alanı

Cafe, Restaurant, Villa, Dublex Daire, Kütüphane, Arşiv, Pizza Salonu, Pastane

çift katlı servis asansörü

AmadaTECH tarafından 2016 yılında yapılan arge çalışması sonucu sektöre kazandırılan AmadaTECH Double Decker bir çok ülkeye de ihracatı yapılmıştır. Almanya Interlift asansör fuarında ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Kullanım Alanı

Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik

Kapasite

150 Kg, 250 Kg

Kapı Modellleri

Giyotin Kapı, Manuel Kapı, Cam Kapı, Double Decker

Butonyer Sistemi

Çağır Gönder Sistem, Dijital Ekran

Çalışma Sistemi

Tamburlu, Karşı Ağırlıklı, Palangalı

Kabin Modeli

304 Kalite Paslanmaz, İsteğe Bağlı Kabin Ara Rafı

Kumanda Sistemi

Elektronik Kartlı, Tek hız, Arkel ARL 100

Servis Asansörü Giriş Yönleri

aynı yönden giriş

Her kattan aynı yönden giriş sağlanmaktadır.

karşılıklı giriş servis asansörü

Katın birinde Ön taraftan diğer katta tam  karşısından giriş

çapraz giril L giriş servis asansörü

Katın birinde Ön taraftan diğer katta sağdan veya soldan giriş

Ağır yüklerin taşınması, birçok profesyonelin veya bireyin günlük yaşamının bir parçasıdır ve tehlikeli olabilir. Bu nedenle emniyetli, güvenilir ve farklı ihtiyaçlara uyarlanmış servis asansörlerinin kullanılması önemlidir. Servis asansörlerimiz, büyük depolama kapasitesine sahip depoları olan şirketler ve profesyoneller için mükemmel bir çözümdür. Servis asansörü planlamasında Kişiye özel çözümleri ve tüm özellikleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir mutfak asansörü, bulunduğu ortama uymalıdır. Tasarım ofisimiz size çeşitli konfigürasyonlar ve yüzeyler sunmak için hizmetinizdedir. Kendinden destekli yapısında çelik konstrüksiyon ve ral boyalı dış sac kaplama ile servis asansörünü anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz.

Don`t copy text!