10
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Araç Platformu

Araç platformu, araçların istenilen yüksekliğe çıkarılması için üretilmiş özel makine sistemleridir. Özellikle otopark alanlarında ve araç nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çeşitli emniyet yönetmeliklerine uygun olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bu asansörler insanlara son derece faydalı olduğundan dolayı uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunması önemlidir
araç platformu

ARAÇ PLATFORMU

Günümüzde kalabalıklaşan insan nüfusu, yaşanan gelişmeler ve tüm bunlara bağlı olarak artmakta olan araç sayısındaki artış, peşinden park ve otopark sorunlarını beraberinde getirmektedir. Yaşanan kentleşme sorunları sayesinde otopark için ayrılan alanların sayısı oldukça azdır ve bu durum araçların park edebilmesi için ciddi sıkıntılar yaratmaktadır. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda ortaya çıkmış olan Araç Platformu sistemleri, yaşanan park sorunlarını ve yol kenarına park edilen araçların maddi hasarlara uğramasını azaltmak amacı ile geliştirilen bir sistemdir.

Araç güvenliğinin arttırılması ve yer bakımından kazanç elde edilmesi amacı ile kullanılan bu sistemler, binaların alt ya da üstlerini otoparka çevrilmesini sağlamakta ve park sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. İki buçuk ton ile sekiz ton arasında taşıma kapasitesi bulunan araç asansörleri, sahip olduğu teknoloji sayesinde, kişilerin araçlarından dahi inmeden tek bir buton ile istediği kata inmesine olanak sunmaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızda ki park sorununu ortadan kaldırmak, araçlarınızın güvenliğini sağlamak ve tüm bu sürecin daha konforlu bir hal almasını sağlamak amacı ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Araç asansörü araçların istenilen yüksekliğe çıkarılması için üretilmiş özel makine sistemleridir. Özellikle otopark alanlarında ve araç nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Çeşitli emniyet yönetmeliklerine uygun olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bu asansörler insanlara son derece faydalı olduğundan dolayı uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunması önemlidir.

Araç platformuna sahip olan işletmeler asansörlerine düzenli bir şekilde bakım yaptırmalıdır. Bu sayede asansör uzun bir kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Ayrıca oluşabilecek kaza gibi olumsuz durumların önüne erkenden geçilmektedir.

Araç Platform Özellikleri

Güçlü çelik konstrüksiyon - Zemine veya çukura montaj için uygun - 24 V kumanda sistemi ile butonlu kumanda - Aşırı yüklere karşı emniyet valfi - İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi - Kaliteli hidrolik silindirler - Hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfi - Hareketli noktarlarda yağlamasız burçlar - Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar - Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi - Araç kaldırma platformu sadece araç kaldırmak içindir, personel kaldırma olarak kullanılamaz

Araç Platformu Faydaları

İşletmelere büyük fayda sağlayan bir sistemdir. Araçların kolay ve düzenli bir şekilde dizilimini sağlayarak otopark ihtiyacını en aza indirmektedir. İnsan eli ile çıkarılması mümkün olmayan yüksekliklere araçları kolay ve hızlı bir şekilde çıkarmaktadır. Şehirde yer alan otoparkların daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Böylece yeni otopark açılması için bina ya da yeşil alanların yıkılıp otopark yapılmasının önüne geçilmektedir. Yolların daha verimli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Rampa sistemleri gibi alanların çevreye yeniden kazandırılması açısından büyük yarar sağlamaktadır. Ufak bir alana, mevcut kapasitesinin oldukça üzerinde araç sığdırıldığından işletmelere maddi kazanç sağlamaktadır. Firmamız tarafından her alana uygun araç asansörleri sistemi hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Teknik Özellikler

KAPASİTE : 3000 Kg
PLATFORM ÖLKURULUM İÇİN GEREKLİ ÖLÇÜLER
ÇUKUR : Genişlik : 3000 mm / Uzunluk : 5600
ÇUKUR DERİNLİĞİ : 1020 mm
SEYİR MESAFESİ : 8000 mm
KALDIRMA SÜRESİ : 150 sn
MOTOR : 5,5 kW 380 V AC
ENERJİ KAYNAĞI : 380 Volt, 3-FAZ, 50 Hz
KUMANDA GERİLİMİ : 24 Volt
KUMANDA : 2 Adet Çağır Gönder Sistemli Kaldırma ve İndirme, Acil Stop Butonlu
RENK : Mavi ( RAL 5015 )
Ambalaj : Strech ve balonlu naylon ile ambalajlanmıştır.
Garanti : Ürünlerimiz imalat, malzeme ve montaj hatalarına karşı 2 (iki) yıl komple, 10 (on) yıl yedek parça temin garantilidir.

PLATFORM ÖN KURULUM İÇİN GEREKLİ ÖLÇÜLER

ÇUKUR : Genişlik : 3000 mm / Uzunluk : 5600
ÇUKUR DERİNLİĞİ : 1020 mm
SEYİR MESAFESİ : 8000 mm
MOTOR : 5,5 kW 380 V AC
ENERJİ KAYNAĞI : 380 Volt, 3-FAZ, 50 Hz
KUMANDA GERİLİMİ : 24 Volt

Don`t copy text!