5594
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5594,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

360 Derece Dönüşlü Araç Platformu

360 Derece Dönerli Araç Platformu | Manevra alanının kısıtlı veya imkânsız olduğu otopark giriş/çıkışlarında mükemmel çözüm.

360 Derece Dönüşlü Araç Platformu

360 derece dönüşlü araç platformu

Amada TECH Dönerli Araç Platformu; 360° fotoğraf ve video çekimleri için etkili bir araçtır. Böylece potansiyel alıcılar araçların durumu hakkında daha hassas bir izlenim edinir.
Değişik renk seçenekleriyle ve ince tasarımıyla güzel bir görsel oluşturuyor. Bir kişi tarafından araca hiç manevra yaptırmadan kablosuz kumandasıyla kolayca kullanılabilir. Bu; kapalı alanlarda aracı çalıştırmayıp egzoz dumanını ve kokuyu engeller. Ayrıca aynı açılardan çekilen pozlar sayesinde standart bir kurumsallık yakalanabilmesini sağlar.

Manevra alanının kısıtlı veya imkânsız olduğu otopark giriş/çıkışlarında mükemmel çözüm. 0 – 360’ açılar arasında istenilen dereceyi ayarlayabilme olanağı. Zemine gömülü̈ montajı nedeni ile araçların rahatça hareket etme imkânı. Saat yönüne ya da tersine dönüş imkânı. Her türlü̈ dış hava şartlarına uygun donanım. Minimum enerji sarfiyatı ile çalışır.

360 derece dönüşlü araç platformu
360 derece dönüşlü araç platformu
360 derece dönüşlü araç platformu

GENEL ÖZELLİKLER:

MARKASI  : Amada TECH

TİPİ   : 360 Derece Dönerli Araç Platformu

KAPASİTE   : 3000 Kg

ARAÇ TİPİ   : Caravella / Vito / Model Araçlar İçin

DÖNDÜRME  : 360 º ÇAP  : 5.100 mm

İHTİYAÇ DUYULAN ALAN   : 5.500 mm

KUYU DİBİ  : Kuyu Dipsiz / kuyu Dibi YOK

YÜKSEKLİK  : 85 mm

MOTOR GÜCÜ  : 235 RPM 24V 100W

Redüktör TAHRİK  : 4 / 1 Dişli

ÜST KAPLAMA : DKP Ral Boyalı Sac

RENK SEÇENEKLERİ  : Mat Siyah, Düz Beyaz, Açık Gri, Pütürlü Gri, Pütürlü Mat Siyah, Antrasit

ZAMANLAYICI  : Var

UZAKTAN KUMANDA : Var

DİJİTAL HIZ GÖSTERGESİ : Var

HIZ AYARLAYICI : Var

SABİT KUMANDA : Var

Don`t copy text!