5615
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5615,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Kolonlu Yük Platformu

Kolonlu yük platformu, çeşitli ray sistemlerinin kullanılması ile 1 , 2 , 4 , 6, ...şeklinde kolonlar oluşturularak hidrolik piston tahrik gücü kullanılmak suretiyle Merkezi Platformun hareket etmesi şeklinde çalışan sistemlerdir.

Tek Kolonlu Yük Platformu

Tek kolonlu yük liftlerimiz standart bir transpalet ile yapılan yüklemelerinizi rahatlıkla taşıyabilir boyutlarda üretilebilir . Taşıma kapasitesi olarak ve boyut olarak minimum seviyeler için tasarlanabilir..

Kolonlu yük platformu, çeşitli ray sistemlerinin kullanılması ile   1 , 2 , 4 , 6, …şeklinde kolonlar oluşturularak  hidrolik piston tahrik gücü kullanılmak suretiyle Merkezi Platformun  hareket etmesi şeklinde çalışan sistemlerdir. Yükün  ağırlığına ve platform boyutuna göre  kolon sayılarında ve motor gücü ile piston çeşitlerinde değişken malzeme kullanımı sağlanmaktadır .

hidrolik yük platformu

İki Kolonlu Yük Platformu

Taşınacak olan yükün daha büyük ve taşıma kapasitenizin daha çok olduğu alanlarda istenilen ölçüye göre tercih edilebilirler..

Paralel İki Kolonlu Yük Platformu

Paralel şekilde yapılan kolonlarımız kullanım alanı ve kullanım şekline göre tasarlanabilir..

Dört Kolonlu Yük Platformu

Daha geniş bir kullanım alanı ve daha ağır yükleriniz için tasarlanan yük lifti modellerimizdir. Senkronize şekilde çalışan dört adet piston en ağır yüklerinizi bile rahatlıkla kaldırabilir.

Don`t copy text!