330
post-template-default,single,single-post,postid-330,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Türkiye’ nin İlk Oval Asansörü

Oval Asansör, Türkiye nin İlk Oval Asansörü, Sektörün Önü Firması AmadaTECH Tarafından Tasarlanmış, Projelendirilmiş, İmalatı Yapılmış ve Montajı Yapılmıştır. Amada TECH Oval ev asansörü, benzersiz tasarımı ve en ince detayların eşlik etmesi nedeniyle sektöründe açık ara lider konumdadır.
oval asansör

Türkiye’ nin İlk Oval Asansörü

Oval asansör evinizde odanın ortasına veya bir merdiven boşluğuna kurulmak için mükemmeldir. Misafirlerinizi büyüler ve evinizin panoramik asansöründen manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar. Tasarım ve estetiğin işlevsellik kadar önemli olduğu dublex, triblex daireler, villalar, ofisler, mağazalar, müzeler, kamu binaları içine kurulmak için idealdir.

Standart asansörleri satmaya zorlayan ve özel işlerden kaçınan asansör şirketlerinin aksine, özel asansör imalat şirketi olan Amada TECH , tasarımınızı, fikrinizi veya bitmiş ürünle ilgili hayalinizi asla sınırlamayacaktır. Cam asansör, yuvarlak asansör , ferforje asansör, antika asansör, oval asansör ve daha birçok özel asansör gibi çok çeşitli özel asansörlerin tasarımcısı ve üreticisiyiz , Amada TECH olarak mimarların yanında baştan sona güvenle çalışmasını sağlar. Amada TECH Oval ev asansörü, benzersiz tasarımı ve en ince detayların eşlik etmesi nedeniyle sektöründe açık ara lider konumdadır. Mimarlar ve tasarımcılar, en prestijli villalar ve dublex dairelere asansör eklerken lüx ve zarif ev asansörü veya oval panoramik cam asansörü tercih ediyorlar. Tüm özel asansörlerimizde olduğu gibi, yuvarlak panoramik cam asansör, herhangi kavisli veya yuvarlak alana uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Amada TECH Oval ev asansörü, özel tasarlanmış yuvarlak özel çelik konstrüksiyon ve dış kaplaması ile birlikte monte edilmektedir. Oval ev asansörü kendi çelik konstrüksiyonu olduğu için asansör kuyusu oluşturmanıza gerek yoktur.

No Comments

Post a Comment

Don`t copy text!