288
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-288,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

360 Derece Dönüşlü Araç Platformu

360 Derece Dönüşlü Araç Platformu | Amada TECH Dönerli Araç Platformu; 360° fotoğraf ve video çekimleri için etkili bir araçtır.

360 Derece Dönüşlü Araç Platformu

Amada TECH Dönerli Araç Platformu; 360° fotoğraf ve video çekimleri için etkili bir araçtır. Böylece potansiyel alıcılar araçların durumu hakkında daha hassas bir izlenim edinir.
Değişik renk seçenekleriyle ve ince tasarımıyla güzel bir görsel oluşturuyor. Bir kişi tarafından araca hiç manevra yaptırmadan kablosuz kumandasıyla kolayca kullanılabilir. Bu; kapalı alanlarda aracı çalıştırmayıp egzoz dumanını ve kokuyu engeller. Ayrıca aynı açılardan çekilen pozlar sayesinde standart bir kurumsallık yakalanabilmesini sağlar.

Manevra alanının kısıtlı veya imkânsız olduğu otopark giriş/çıkışlarında mükemmel çözüm.
0 – 360’ açılar arasında istenilen dereceyi ayarlayabilme olanağı.
Zemine gömülü̈ montajı nedeni ile araçların rahatça hareket etme imkânı.
Saat yönüne ya da tersine dönüş imkânı.
Her türlü̈ dış hava şartlarına uygun donanım.
Minimum enerji sarfiyatı ile çalışır.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2022

Category

360 derece dönen araç platformu, 360 derece dönerli araç plafformu, Araç döndürme platformu, Araç Platformu, döner platform, dönerli araç platformu

Tags
360 derece dönen platform, 360 Derece Dönüşlü Araç Platformu, Araç Fotoğraf Çekme Platformu, Döner Tabla Platformu
Don`t copy text!