14
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Engelli Platformu Modelleri

Engelli Platform Modelleri, Amada TECH engelli platformları kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve güvenilir olarak dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz.

Engelli Merdiven Platformu

StairTech , sadeliği ile neredeyse her yere uyan StarTECH İsveç’den yeni bir üründür. Yeni StairTech’in yan kısımlarında, basamaklar arasındaki yükseklik farkını ayarlamayı çok kolaylaştıran alüminyum profiller, düşük ağırlık ve çekici bir tasarım, bu aksesuarı Tech Lift 500 için bir kazanan yapar.   Evinize kolay ve esnek erişim Stair Tech’in kullanımı kolaydır ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının evlerinde bağımsızlıklarını ve güvenliklerini korumalarına yardımcı olur. Stair Tech, tekerlekli sandalyeyle rahat erişim sağlarken , aynı zamanda ailenin geri kalanının aynı kapı aralığını kullanmaya devam etmesine de olanak tanır.

Amada TECH engelli platformları kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve güvenilir olarak dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz. 3 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan Açık tip Engelli platformumuz kamu ve özel mülklerde 600 mm’den 3000 mm’ye kadar olan seviyelerde değişiklik yapabilir ve tamamen kapalı platform asansörü için uygun alternatif bir çözümdür. Mevcut binalarda çok az değişiklik veya değişiklik yapılmayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Yapım ve montaj güvenlik kuralları için TS EN 81-41 standardına emniyet, boyutlar ve işlevsel çalışma ile ilgili kurallar için TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve geniş çerçeveli cam kapı gibi alternatifler sunuyoruz. Çelik Konstrüksiyon, Cam veya Kompozit dış kaplama fiyatlarımıza dahildir. 315 kg kapasiteli maksimun seyir mesafesi 15 metredir. Kuyu Dibi 9 cm, İşletme gerilimi 220 veya 380 V.

dublex ev asansörü

Amada TECH Yatay engelli platformu, geleneksel asansörlere göre çok daha hızlı ve kurulumu daha kolaydır. Hazır konsept ve esnek konfigürasyon, her türlü bina ile sorunsuz entegrasyon sağlar. Her tekerlekli sandalye asansörü CE işaretine sahiptir ve akredite edilmiş kurum tarafından onaylanmıştır, yani asansörlerimiz yüksek düzeyde güvenlik ve kullanım kolaylığı sunarak hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Tekerlekli Sandalyeniz ile Merdivenleri İnip Çıkabileceğiniz Asansör Sistemleridir. İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur. Platformu kurulduktan sonra, yanda kapalı durduğu andan itibaren merdivenler tamamen kullanılabilir.

Amada TECH Engelli Asansör Sistemleri Hayat ENGELLER ile doludur. Engelsiz bir hayat için BİZİ ARAYIN. Engelleri BİRLİKTE AŞALIM. Düz veya dönerli koltuklu merdiven asansörü merdiven çıkma problemi olan kişiler için geliştirilmiştir. AmadaTECH  merdiven asansörü katlı vaziyetteyken en az yer kaplayan, elektrik kesildiği zaman kendini korumaya alma özelliğine sahip dünyanın tek asansörüdür. Merdiven asansörleri düz ve döner merdiven olarak çeşitlendirilir. Düz merdiven asansörleri, ev içi veya ev dışında var olan düz merdivenlere uygulanabilirken, döner merdiven asansörleri ise genellikle ev içindeki merdivenlere uygulanmaktadır. Merdiven seçimi sırasında, ürünün konforu, güvenliği en hassas konulardır

havuz asansörü

Villalarınız havuzları, site havuzları, özel yüzme salonları, iskelelerde kullanılan engelli havuz asansörleri akülü sistem ve su basınçlı sistem olarak ikiye ayrılmaktadır. Engelli ve yaşlı vatandaşları havuza güvenli bir şeklide indirir ve çıkarır tekerlekleri sayesinde havuzun her köşesinden havuza girebilir ve çıkabilirsiniz. Havuz erişebilirliği için en gelişmiş sistemdir. Sabit bir noktaya monte edilmeyip, bir refakatçi eşliğinde engelli kişinin soyunma odasından havuzun kenarına kadar gelebilmesini ve transfer gereksinimi olmadan havuza girebilmesini sağlar.

Makaslı Engelli Platformu / Körüklü engelli platformu uygulandığı yerde küçük ve zarif yapısı ile neredeyse inşaat işi gerektirmez. İç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Dış yapısı ESB boyalı ve paslanmaz seçenekleri vardır. Otomatik motorlu kapanıp açılan rampası ile engelli arabasının girişini kolaylaştırır ve hareket edeceğinde kapanıp güvenlik duvarı oluşturur. 2006/42/AT yönetmelikleri standartları dahilinde üretilir ve CE işareti ile tüketiciye sunulmuştur. Kullanıcı ve çevre güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur.

Kullanım alanları, Okul, Camii, Karakol, rehabilitasyon merkezleri, kamu kurumları, Otel, Sağlık kuruluşları, Eğitim Merkezleri, Site Alanları ve vb. yerlerde tercih edilir.

Don`t copy text!